Zgłoszenia

Zgłoszenia trwają do końca lutego.

Aby pojechać na zlot jako IST  trzeba być urodzonym przed 3 sierpnia 1995 r. , potrafić porozumieć się w języku angielskim, posiadać pełny wpis do ewidencji ZHP, być gotowym do podjęcia każdej służby w trakcie imprezy wedle potrzeb organizatorów oraz dopełnić formalności.

• Jak się zgłosić?

Krok 1 – wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz zaakceptuj regulamin uczestnictwa w imprezie

Krok 2 – prześlij pozytywną opinię pełnomocnika chorągwi ds. zagranicznych lub w przypadku jego braku komendanta lub członka komendy chorągwi, potwierdzenie opłaconych składek członkowskich za min. 3 kwartały 2017r. oraz zgodę właściwego komendanta hufca. Wyżej wymienione dokumenty należy przesłać na adres roverway@zhp.pl. (mogą zostać wysłane w formie skanu, zdjęcia lub bezpośrednio z maila służbowego, mogą być wysłane osobno lub razem).

Krok 3 – wpłać zaliczkę 170zł.

Krok 4 – podskocz z radości, że właśnie zakwalifikowałeś się na niezapomniany wyjazd, który zmieni Twoje życie!