Szukamy Rover Representative!

Chcesz zajrzeć za kurtynę i poznać organizację takiego wydarzenia jak Roverway oraz mieć wpływ na to co będzie działo się na zlocie?
Chcesz rozwinąć swoje umiejętności organizatorskie i językowe?
Jesteś wygadany, chętnie dzielisz się swoją opinią, potrafisz dyskutować? Chcesz poszerzyć grono swoich znajomych
WYZWANIE i SZANSA czeka na Ciebie!
Poszukujemy wędrowniczki i wędrownika, którzy będą reprezentować kontyngent ZHP na Roverwayu jako ROVER REPRESENTATIVE!

Co to znaczy?
Jedziesz na zlot jako uczestnik, czyli jesteś urodzony pomiędzy 3 sierpnia 1995 a 23 lipca 2002, przy czym musisz spełnić dodatkowy warunek – mieć ukończone 18 lat przed 6 października . Bierzesz udział w programie zlotu razem ze swoim patrolem, ale dodatkowo czekają na Ciebie bonusy przed i w trakcie zlotu, a są to:
– udział w dwóch spotkaniach z organizatorami zlotu (6-8.10.2017 oraz 9-11.02.2018 w Holandii, zapewniamy pokrycie kosztów wpisowego)
– udział w konferencjach i dyskusjach on-line
– udział w specjalnym w programie na zlocie
– udział w części prac komendy kontyngentu


Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2. Zgłoszenia należy przesłać na adres roverway@zhp.pl (krótki list motywacyjny, dlaczego to właśnie Ty masz reprezentować nasz kontyngent oraz parę słów o sobie – kim jesteś i co robisz w harcerstwie i poza nim).